Hirschprungova nemoc
logo.gif, 6,2kB
 

07.jpg

Archiv aktualit 2014

Prosinec 2014

Mikuláš, Dětská nemocnice Brno, klinika lůžkové ORL

Veselilo se, obdarovávalo se, radovalo se a kreslilo se. Mikuláš jak má být, i na dětské nemoci se v nemocnici zapomenulo.

Mikuláš v Dětské nemocnici Brno KDORL a Adam dětem Mikuláš v Dětské nemocnici Brno Sekretářka přednosty KDORL, Anna Hille z Adam dětem a dárečky Sekretářka přednosty KDORL, Anna Hille z Adam dětem a dárečky

Listopad 2014

Vánoční strom Tesco Brno

Adam dětem a Vánoce

30.11.2014 v OD Tesco Dornych Brno jsme slavnostně zahájili vánoční veřejnou sbírku. Finanční prostředky poslouží k pořízení dárků pro děti, které vlivem své dlouhodobé nemoci pobývají v nemocnici.

zivot-detem.gif, 5kBŽivot dětem + Adam dětem

Děkujeme Život dětem za finanční dar v hodnotě 70 tisíc Kč. Poslouží k pořízení dětské kolonoskopie, pro oddělení dětská chirurgie. Poslouží k potvrzení anebo k vyvrácení Hirschprung vrozené vady u miminek.

Posílejte finanční dary, dětská kolonoskopie je opravdu věda v plenách. Peněžitým darem pomůžete.


Vánoce s Levné knihy a.s.

děkujeme za krásné knihy Tom a Jerry. Vtipné příběhy odeženou každý chmur z dětské nemocnice.

levne-knihy.gif, 10kB


Září 2014

Adam dětem a Yves Rocher

Krášlící kosmetika, tašky s vůní Francie a drobné hračky. Děkujeme společnosti Yves Rocher za podporu, za dar, který o vánocích potěší maminky s dětmi, žijící v Domově na půl cesty v Brně a malé pacienty v Dětské nemocnici Brno.


Jsme podporováni Divadlem Bolka Polívky a Jaroslavem Duškem s představením Čtyři dohody


Srpen 2014

Adam dětem + MŠ a ZŠ při Dětské nemocnici Brno

Cizojazyčné dětské publikace, pohádky, omalovánky jsme s radostí za Adam dětem věnovaly nemocným dětem v Brně. Knihy jsou "náročné", za Adam dětem předají malým pacientům ti nejpovolanější - "paní učitelky" při Fakultní nemocnici.Adam dětem + Dětská nemocnice Brno

Ředitelka nadace s malými pacienty

Zpříjemnění pobytu v nemocnici v čase letních prázdnin

Veselé dopoledne na Klinice dětská ORL, oddělení č. 20.
Překvapení, mlčení, napětí a jiskřičky v očích u malých pacientů. Plný prázdninový koš Adam dětem velice překvapil. Krásnou atmosféru celého dopoledne pomohl vytvořit prof. MUDr. Ivo Šlapák, CSc. /přednosta Kliniky/, který i přes svou velkou pracovní vytíženost si našel čas a dohlížel na obdarování jeho malých pacientů. /akci fotografoval/. Děti byly super.


velký zájem o Prázdninový koš Adam dětem pokoj s - náctiletými dětmi pacienty pokoj s - náctiletými hospitalizovanými dětmi Malá pacientka, maminka a Anna Hille - Adam dětem společná místnost na lůžkovém oddělení společná místnost na lůžkovém oddělení

Červenec 2014

Kačenka Kornová a Anna Hille z Adam dětem, Monika Jašková, Klinika dětské chirurgie Adam dětem + FN Motol

Zpříjemnění pobytu v nemocnici v čase letních prázdnin.

Děkujeme za mile setkání nad dárky pro malé pacienty. Adam dětem připravil pro děti, které jsou hospitalizované na Klinice dětské chirurgie 2.LF UK a FN Motol oblíbené stavebničky pro rychlé zotavení.

Květen 2014

Vložení Výroční zpráva 2013


IK+EM IK+EM, Kardiocentrum, Praha, Vánoční vizita

Dar v podobě krásných kosmetických balíčků pro dámy a pány v hodnotě 75 000 Kč jsme s radostí věnovali pro tatínky /dědečky/, maminky /babičky/, aby byli opět radostí svým velkým i malým dětem. Přednosta Kardiocentra prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. při své každoroční pravidelné Vánoční vizitě u svých pacientů. Předseda Adam dětem Anna Hille se z důvodu vlastní nemoci obdarování osobně účastnit nemohla.


IKEM IKEM
IKEM IKEM

FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské onkologie, oddělení JIP

Díky společnostem Komfort a.s., Lego, Yves Rocher a Meatfly jsme obdarovali malé pacienty dárky v hodnotě 12 000 Kč, které dětem zpříjemní nejenom samotnou hospitalizaci, ale také zkrátí čekání na příchod Ježíška.

Klinika dětské onkologie Klinika dětské onkologie Klinika dětské onkologie

"Dobrý večer,

včera jsme se potkaly na oddělení onkologie 23, kde jste donesla dětem dárečky z Vaší nadace a kde syn kapal už 5. den chemoterapii. Zrovna včera mu nebylo příliš dobře, ale po Vaší návštěvě byl lepší a ještě dneska montoval kolečka u skatebordu. :) Říkala jste, že Vám máme poslat kontakt na nás a Vy synovi pošlete něco o stavebnici Merkur. Na onkologii se léčil již v 9-ti měsících, poté v 6- ti letech měl zhoubný nádor v mozku a teď se mu onemocnění opakuje. Tudíž má mnohem silnější léčbu a nebývá mu občas dobře. Ale na tu bídu to zvládá celkem dobře. :). Ještě jednou Vám moc děkujeme za milou návštěvu a dárečky. Bylo to zpestření jinak dlouhých dní.

S pozdravem Jakub a Marta Fraňkovi"


Duben 2014

Anna Hille, ředitelka Adam dětem Adam dětem + United Bakeries, Dětská nemocnice Brno

Sladké pečivo, Jidášky, dar /5 000 Kč/ Delta pekárny Brno /United Bakeries/ potěšil o Velikonočním pátku každého malého pacienta, který nemocnici opouštěl, anebo zůstal i přes svátky hospitalizován.Leden 2014

FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské ORL, lůžkové oddělení

Výtvarné potřeby v hodnotě 9 500 Kč jsme pořídili a předali malým pacientům, kteří se na lůžkovém oddělení zotavují z operací.


Velké děkuji společnosti za dar pro Adam dětem - 2 notebooky, které nám pomohou zkvalitnit naši práci pro děti v nemocnicích.


Sídlo:

Dobrovského 269/3
612 00 Brno


č.ú. 421 0001 421 / 6800

Registrováno Ministerstvem vnitra ČR podle zákona č.83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů, dne 3.10.2007, pod čj. VS/1-1/68 902/07-R

IČ 226 71 692
DIČ CZ 226 71 692

Anna Hille
ředitel, manager sponzoringu
tel.: 736 282 109
director.adamdetem@seznam.cz

Vaše finanční podpora Adam dětem citelně určuje počet a kvalitu projektů pro hospitalizované děti.

Bezpečné způsoby, jak finančně podpořit Adam dětem


421 0001 421 / 6800

Interiérové zkrášlení a přestavba lůžkového oddělení Klinika dětské ORL, Dětská nemocnice při FN Brno + vnitřní vybavení dětské herny.

42 00 42 1975 / 6800

Finanční podpora aktivit, plánů, akcí, zázemí Adam dětem.

Potřebujeme Vaši podporu anebo dlouhodobou finanční participaci, abychom jako každý rok pomohli tisícovce dětí (hospitalizace, handicap, opuštěnost)


Firmy Brno   |   © Adam dětem 2018