Účel organizace

Adam dětem vznikl, aby byl nápomocen při zkrásnění dětských nemocničních oddělení, proměnily se tak, do nejkvalitnějšího desingu s dětskou tváří a myslí. Protože všichni víme, že smích a kvalita rychleji léčí, a ještě rychleji uzdravuje. Protože ovzduší plné radosti a štěstí patří také do Dětských nemocnic. O vše se snažíme za plné realizace s odborníky, výtvarníky, restaurátory, architekty, odbornými lékaři a dalšími a dalšími. Adam dětem, aby byl nápomocen v zahraničí a potěšil nemocné dětí ve spolupráci s Univerzitními nemocnicemi v zahraničí, aby byl nápomocen v oblasti dárcovství krve a v oblasti novorozeneckých vad. Dítě poraněné, účastné neštěstí, postižené nemocí, vždy má nemocnice evokovat vše a jen to pozitivní a šťastné, ne nehostinné, utrpení, bolest, ale krásu, barvy a dobrou náladu. O radost a štěstí v nemocnicích se staráme a pečujeme.


Projekty


Chcete pomoci?

Podpořte nás!

10 let nadace Adam dětem, která v Brně pomáhá

V mediích

Deset let Adam dětem, kdy uskutečňuje a pořádá nádherné společensko - kulturní akce, které přinesly finanční výtěžky a hračky pro děti nemocné, umístěné ve stacionářích, pro děti v léčebnách, nebo pro děti osiřelé s postižením.

Za 10 let co pomáhá nadace Adam dětem obdarovala děti v hodnotě 4, 7 mil. Kč. Vše zásluhou výjimečného týmu a profesionálů lidí v Adam dětem, za velkého pochopení lékařů a stejné, ne-li větší díky patří sponzorům, bez nichž by to nebylo, včetně všem příznivcům, kteří posílali dárcovské esemesky a přispívali do veřejné sbírky. 4210001421/6800 u Sberbank CZ. adamdetem@seznam.cz Jako poděkování jsou nám krásné dětské obrázky, o které se s vámi rádi podělíme.